"Порцелянова війна": документальний фільм про війну в Україні отримав Гран-прі кінофестивалю Sundance

У неділю, 28 січня, завершився американський кінофестиваль Sundance. Документальний фільм режисерів Брендана Белломо та Слави Леонтьєва "Порцелянова війна" отримав Гран-прі в секції "Документальний фільм США". Стрічка була знята у копродукції з американцями та австралійцями.  

Белломо – випускник Нью-Йоркського університету, режисер кіно та реклами. Леонтьєв – український художник та військовий. У стрічці розповідається про боротьбу останнього разом із двома іншими художниками (Анею Стасенко і Андрієм Стефановим) за українську державність та українське мистецтво у прифронтовому Харкові. Тріо, зокрема, створює та встановлює біля знищених росіянами будинків порцелянові фігурки. 

Як зазначив виданню Deadline Слава Леонтьєв: "Ми боремося саме за це — щоб наша культура продовжувала існувати, щоб наше мистецтво продовжувало існувати, щоб продовжувала існувати Україна, і саме за це ми боремося, і я вважаю, що у нас це добре виходить". 

Музику до фільму написали DakhaBrakha. 

 

Porcelain_War

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее