"Я і Фелікс": трейлер довгоочікуваного фільму Ірини Цілик про українські 90-ті

Опубліковано трейлер фільму "Я і Фелікс" — історії дорослішання хлопця Тимофія у лихих українських дев'яностих. Поруч із ним не було батька, мама ж була вічно заклопотана пошуком роботи та грошей, тому багато чому Тимофій навчився в колишнього контррозвідника Фелікса, який служив в Афганістані. 

В Афганістані Фелікс залишив здорову психіку, на гражданці почав багато пити, але наставник з нього вийшов напрочуд змістовний. Тимофій, пройшовши декілька його уроків, став гідною дорослою людиною.  

 

Я і Фелікс

 

Фільм "Я і Фелікс" — повнометражний художній дебют Цілик, який вона поставила за мотивами книжки "Хто ти такий?" свого чоловіка та військоговслужбового ЗСУ Артема Чеха. Передостанньою роботою Цілик була чудова документальна стрічка "Земля блакитна, ніби апельсин". За яку вона, серед іншого, отримала нагороду за найкращу режисуру кінофестивалю Sundance (секція "World Cinema Documentary").

Роль Фелікса зіграв видатний український прозаїк та поет Юрій Іздрик. 

Фільм вийде в прокат 11 квітня. 

 

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее