"Я і Фелікс": трейлер довгоочікуваного фільму Ірини Цілик про українські 90-ті

Опубліковано трейлер фільму "Я і Фелікс" — історії дорослішання хлопця Тимофія у лихих українських дев'яностих. Поруч із ним не було батька, мама ж була вічно заклопотана пошуком роботи та грошей, тому багато чому Тимофій навчився в колишнього контррозвідника Фелікса, який служив в Афганістані. 

В Афганістані Фелікс залишив здорову психіку, на гражданці почав багато пити, але наставник з нього вийшов напрочуд змістовний. Тимофій, пройшовши декілька його уроків, став гідною дорослою людиною.  

 

Я і Фелікс

 

Фільм "Я і Фелікс" — повнометражний художній дебют Цілик, який вона поставила за мотивами книжки "Хто ти такий?" свого чоловіка та військоговслужбового ЗСУ Артема Чеха. Передостанньою роботою Цілик була чудова документальна стрічка "Земля блакитна, ніби апельсин". За яку вона, серед іншого, отримала нагороду за найкращу режисуру кінофестивалю Sundance (секція "World Cinema Documentary").

Роль Фелікса зіграв видатний український прозаїк та поет Юрій Іздрик. 

Фільм вийде в прокат 11 квітня. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее