Альфонсо Куарон розповів як його матюкав Ґільєрмо дель Торо. Через Гаррі Поттера

В рамках 20-ї річниці виходу фільму "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану" режисер Альфонсо Куарон поринув у спогади щодо його створення та взагалі своїх сумнівів чи зголошуватись на пропозицію студії Warner Bros. очолити проєкт, чи ні. 

Режисер пригадує, що почувався абсолютно дивно, коли Warner Bros. подзвонили, щоб запропонувати йому зняти третій фільм про Гаррі Поттера. Кріс Коламбус на той момент вже здав кермо влади після того, як потужно розпочав франшизу "Філософським каменем" та "Таємною кімнатою", але Куарон був зовсім іншим типом режисера: мексиканець тільки но зняв еротичне роуд-муві "І твою маму теж". Гаррі Поттер не стояв в нього на порядку денному.

Плюс — Куарон не читав книг Роулінг. 

"Я був збитий з пантелику, тому що це зовсім не було на моєму радарі", — сказав режисер й продовжив: "Я часто розмовляю з Ґільєрмо [дель Торо], і через кілька днів я сказав: "Ти знаєш, вони запропонували мені цей фільм про Гаррі Поттера, але це дуже дивно, що вони пропонують його мені".

Дель Торо навпаки чудово розумів, яку можливість відкриває франшиза "Гаррі Поттер" й був зі своїм давнім другом максимально відвертим: "Він сказав: "Почекай, почекай, ти сказав, що не читав Гаррі Поттера?". Я відповів: "Я не думаю, що це для мене". Іспанською мовою він [дель Торо] сказав: "Ти зарозумілий мудак".

Продовжив Ґільєрмо ще жорсткіше: "Худорлявий довбань, ти такий зарозумілий виродок. Ти прямо зараз йдеш до чортової книжкової крамниці, береш книжки, читаєш їх і негайно дзвониш мені". 

"Коли він так з тобою розмовляє, тобі треба піти в книжковий магазин", — зізнався Альфонсо Куарон, додавши, що швидко закохався в історію після того, як дійсно прочитав книги. "Я зателефонував [дель Торо] і сказав: "Ну, матеріал справді чудовий". Він каже: "Ну, бачиш, ти, блядь, …", й далі просто неможливо перекласти з іспанської".

Як відомо, Куарон таки зняв "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану" й цим чудовим фільмом переніс героїв Роулінг з дитячого віку у підлітковий, а також показав, що світ письменниці може бути темнішими та ще загадковішим. Наразі "В'язень Азкабану" багатьма вважається найкращим фільмом серії. 

А Ґільєрмо дель Торо дійсно добрий друг, якщо зміг знайти слова, що подіяли на Альфонсо Куарона. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее