Стівен Спілберг повернеться із новим фільмом у 2026 році

Останнім фільмом видатного режисера була автобіографічна драма "Фабельмани" — чудове нагадування, що Спілберг вміє знімати не тільки жанрове кіно. Втім, фільм частково заснований на спогадах з дитинства самого режисера, сильно не добрав грошей у прокаті. Так само як і рімейк класичного мюзиклу "Вестсайдська історія". Остання стрічка вийшла у прокат у 2021 році, коли ефект від ковіду ще сильно впливав на кінотеатральні збори. 

Та не треба забувати, що Спілберг був творцем блокбастеру в його сьогоднішньому розумінні дорогого кіно, яке збирає (частіше влітку) величезні гроші по обидві сторони Атлантики. Як раз такий режисер випустив у 2018-му: ностальгічний сай-фай "Першому гравцю приготуватися" зібрав могутні 600 мільйонів доларів. 

Та як раз такий, судячи зі всього, Спілберг планує зняти та випустити влітку 2026 року. Точніше згідно із графіком Universal Pictures фільм вийде в кінотеатрах 15 травня 2026 року. У проєкта поки немає назви, подробиці сюжету також не розголошуються. Та студія назвала майбутню стрічку "новим оригінальним фільмом-подією" й Variety повідомляли, що це буде історія про НЛО.

Сценарій пише Девід Кепп, з яким Спілберг вже працював над фільмами "Парк Юрського періоду", "Війна світів" та "Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа". В основі сценарію буде історія вигадана самим режисером. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее