Прихильниця музики гурту. Прем'єр-міністрка Італії зустрілася із Тарасом Тополею з "Антитіл"

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла".

До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка Італії Джорджа Мелоні. Під час свого візиту політикиня зустрілася із вокалістом гурту Тарасом Тополею.

Зустрічі передувала певна історія, про яку написано в Instagram "Антитіл": "Під час візиту Президента України до Італії півроку тому, прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні зізналась, що починає свій ранок з новин про Україну, а також заспівала приспів пісні "Фортеця Бахмут", яку полюбила ще на фестивалі у Сан-Ремо і стала щирим прихильником музики гурту Антитіла".  

Тож 24 лютого Тополя вирішив віддячити та подарував Мелоні програвач із сьомим альбомом гурту: "Користуючись нагодою, Антитіла також вирішили зробити подарунок великому другу України. Вініловий програвач італійського виробництва із українською душею – платівкою MLNL, яка містить запис пісні «Фортеця Бахмут». Адже італійське залізо + українська хоробрість = непереможне поєднання".

Мелоні ж вручила учасникам гурту медаль із Тризубом та написом "DAREMO ANIMA E CORPO PER LA NOSTRA LIBERTÀ" ("ТІЛО І ДУШУ ВІДДАМО ЗА НАШУ СВОБОДУ"). 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее