Прихильниця музики гурту. Прем'єр-міністрка Італії зустрілася із Тарасом Тополею з "Антитіл"

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла".

До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка Італії Джорджа Мелоні. Під час свого візиту політикиня зустрілася із вокалістом гурту Тарасом Тополею.

Зустрічі передувала певна історія, про яку написано в Instagram "Антитіл": "Під час візиту Президента України до Італії півроку тому, прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні зізналась, що починає свій ранок з новин про Україну, а також заспівала приспів пісні "Фортеця Бахмут", яку полюбила ще на фестивалі у Сан-Ремо і стала щирим прихильником музики гурту Антитіла".  

Тож 24 лютого Тополя вирішив віддячити та подарував Мелоні програвач із сьомим альбомом гурту: "Користуючись нагодою, Антитіла також вирішили зробити подарунок великому другу України. Вініловий програвач італійського виробництва із українською душею – платівкою MLNL, яка містить запис пісні «Фортеця Бахмут». Адже італійське залізо + українська хоробрість = непереможне поєднання".

Мелоні ж вручила учасникам гурту медаль із Тризубом та написом "DAREMO ANIMA E CORPO PER LA NOSTRA LIBERTÀ" ("ТІЛО І ДУШУ ВІДДАМО ЗА НАШУ СВОБОДУ"). 

 

10.07.2024
Пісня схожа одночасно на сольний альбом Ромі "Mid Air" та останній альбом Джессі Вейр "That! Feels Good!". Тобто "Lift You Up" — це духопідйомний літній хаус, музика якої зараз не вистачає. Продюсером...
Далее
02.07.2024
Південнокорейський гурт BTS вважається однією із найпопулярніших k-pop формацій сучасності. Станом на 2023 рік вони продали 40 мільйонів копій своїх альбомів: найвищий показник в музичній історії краї...
Далее