Спадкоємці Донни Саммер подал в суд на Каньє Веста

Королева диско Донна Саммер померла у 2012 році. Законним розпорядником її спадку став другий чоловік співачки Брюс Судано. Саме він і подав в суд на реперів Каньє Веста та Ty Dolla $ign за використання відомого треку Саммер “I Feel Love” в одній з композицій спільного альбому музикантів "Vultures 1". Трек називається “Good (Don’t Die)”.  

Як і у випадку з Оззі Осборном, який також заборонив Весту використовувати семпл з пісні “Iron Man”, репер не послухався і використав "несанкціоновану інтерполяцію" “I Feel Love”. Що б це не означало. 

В будь-якому випадку, використання пісні не могло пройти непоміченим для Брюса Судано.

Чоловік стверджує, що в січні суб’єкт під назвою Alien Music від імені Каньє Веста та Ty Dolla $ign звернувся до розпорядників спадку Донни Саммер, щоб попросити дозвіл на семплінг. Судано стверджує, що прохання було відхилено. Представникам музикантів написали, що ця відмова означала "абсолютну заборону використовувати "схожі на пісню звуки" або використовувати оригінальний запис Донни Саммер".

Далі Судано стверджує, що отримавши відмову у спадщині, Вест та Ty Dolla $ign звернулися до звукозаписувального лейбла Саммер, Universal Music Enterprises, за дозволом на семплування, але лейбл також відмовив артистам. Втім, вони не послухались тому, що коли альбом "Vultures 1" з'явився на стрімінгах 10 лютого пісня “Good (Don’t Die)” на ньому була записана із використанням семплу з “I Feel Love”. 

Що й послугувало причиною для позову у суд, щодо порушення авторських прав. "При розгляді клопотання відповідачів, Summer Estate не тільки враховувала величезну комерційну цінність композиції "I Feel Love", але й потенційну деградацію спадщини Саммер", — йдеться у скарзі. "Вест відомий як суперечлива публічна особа, чия поведінка змусила багата брендів та ділових партнерів відвернутися від нього". 

Наразі “Good (Don’t Die)” здебільшого недоступна для прослуховування, оскільки пісню було видалено з більшості основних потокових платформ на прохання Summer’s Estate.

 

Donna-Summer-Kanye-West

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее