У нового альбому Бейонсе з'явилася обкладинка. Сама співачка опублікувала уточнювальну заяву

Бейонсе опублікувала обкладинку свого нового альбому "Cowboy Carter". Зображення перекликається з обкладинкою попередньої платівки співачки "Renaissance", на якій вона позувала в образі сучасної леді Ґодіви й також на коні. Цього разу Бейонсе схожа на американку з півдня — учасницю якогось родео.

Співачка також поділилася своїми думками щодо місця "Cowboy Carter" в її дискографії та трішки розказала про історію створення альбому. Головне пам'ятати, що на нас чекає не кантрі альбом Бейонсе, а просто альбом Бейонсе. Вийде він 29 березня. Текст заяви нижче. 

 

Beyonce-Cowboy-Carter

 

Повний текст заяви Бейонсе, яка була опублікована 19 березня:

"act ii Cowboy Carter 3.29

Станом на сьогодні залишається 10 днів до виходу акту II. Від щирого серця дякую всім прихильникам TEXAS HOLD ‘EM і 16 CARRIAGES. Я вважаю за честь бути першою темношкірою жінкою із синглом номер один у чарті Hot Country Songs. Цього б не сталося без виливу підтримки кожного з вас. Я сподіваюся, що через багато років згадка про расову приналежність артиста, оскільки це стосується жанрів музики, буде неактуальною.

Цей альбом створювався понад п'ять років. Він народився з досвіду, який я мала багато років тому, коли я не почувалася прийнятною… і було дуже ясно, що мене не приймали. Але завдяки цьому досвіду я глибше занурилася в історію кантрі-музики та вивчила наш багатий музичний архів. Приємно бачити, як музика може об’єднати стільки людей у всьому світі, водночас посилюючи голоси деяких людей, які присвятили стільки свого життя навчанню історії нашої музики.

Критика, з якою я зіткнулася, коли вперше увійшла у цей жанр, змусила мене подолати обмеження, які на мене наклали. Другий акт є результатом того, що я кинула собі виклик і витратила час на те, щоб поєднати жанри разом, щоб створити цю роботу.

У мене є кілька сюрпризів на альбомі, і я співпрацювала з кількома блискучими артистами, яких я глибоко поважаю. Я сподіваюся, що ви можете почути моє серце і душу, і всю любов і пристрасть, які я влила у кожну деталь і кожен звук.

Я зосередилася на цьому альбомі як на продовженні RENAISSANCE… Сподіваюся, ця музика стане досвідом, створить ще одну подорож, де можна закрити очі, почати з початку і ніколи не зупинятися.

Це не кантрі-альбом. Це альбом "Бейонсе". Це друга дія COWBOY CARTER, і я з гордістю можу поділитися нею з вами!"

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее