Дуа Ліпа анонсувала вихід нового альбому "Radical Optimism"

Те, що платівка скоро вийде було зрозуміло ще в листопаді 2023: тоді було презентовано її перший сингл "Houdini". Але не було зрозуміло коли саме "Radical Optimism" опиняться на стрімінгах та полицях магазинів. На цьому тижні стало відомо, що альбом вийде 3 травня. Також була опублікована обкладинка, на якій Ліпа позує з акулою. 

 

Dua Lipa Radical Optimism

 

Щодо назви співачка сказала наступне: "Декілька років тому друг познайомив мене з терміном "Радикальний оптимізм". Ця концепція мені сподобалася і мені стало цікавіше, коли я почала грати з нею та вплітати її у своє життя. Це вразило мене — ідея витончено пройти крізь хаос і відчувати, що ти можеш пережити будь-яку бурю. Водночас я помітила, що переглядаю музичну історію психоделії, тріп-хопу та брит-попу. Вони [ці жанри] завжди відчувались такими впевнено оптимістичними для мене, і це відчуття чесності та гідного ставлення – це почуття, яке я взяла з собою на сесії запису".

Другий сингл з альбому було презентовано під час останньої церемонії "Ґреммі". Пісня називається "Training Season" і розповідає про втому співачки від конвеєрних побачень.  

І "Training Season", і "Houdini" приємні та оптимістичні пісні зроблені у звичному для Ліпи нью-диско стилі. Поки присутності ні психоделії, ні тріп-хопу, ні брит-попу на її альбомі не відчувається. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее