Бейонсе випустила новий альбом "Cowboy Carter". Шанувальники недорахувались пісень на вінілі та CD

Восьмий за рахунком та другий у запланованій трилогії (першим був тогорічний "Renaissance") альбом Бейонсе називається "Cowboy Carter". Це платівка, на якій співачка досліджує та переказує новим поколінням суто американський музичний стиль — кантрі. До слова, музика ця належить не тільки білим американцям, як може здатися здалеку: внесок темношкірих музикантів у створення й розвиток кантрі важко переоцінити. Альбом Бейонсе, в тому числі й про це. 

Втім, після виходу альбому на цифрових платформах та на фізичних носіях (платівки, CD) фанати помітили, що на фізичних носіях "Cowboy Carter" коротший на декілька пісень. 

На вихідних покупці почали повідомляти, що п’ять композицій цифрової версії альбому відсутні на вінілі: "Flamenco", "Oh Louisiana", "The Linda Martell Show", "Spaghetti" та "Ya Ya". Ті самі треки були відсутні на CD версії, за винятком "Flamenco". Поки не дуже зрозуміло, чи це стосується всіх копій, але точно багатьох.

"Це така ганьба, тому що "Ya Ya", ймовірно, із п’ятірки моїх улюблених пісень на цей час… Я дуже засмучений", — сказав один користувач TikTok.

У неділю пост про офіційний онлайн-магазин Бейонсе в стрічці Instagram було завалено розчарованими коментаторами, які закликали її вирішити цю плутанину. Багато хто вимагав знижок або повернення грошей на вінілове видання вартістю 40 доларів США.

Variety повідомили, що шанувальники, які поскаржилися безпосередньо роздрібному продавцю альбому, отримали автоматичну відповідь про те, що на їхні проблеми буде відповідь через три-чотири дні через "більшу кількість електронних листів, ніж зазвичай".

Багато хто припускав, що Бейонсе продовжувала змінювати та додавати пісні на пізній стадії процесу, і що вінілове видання, яке за даними ВВС було готове заздалегідь, містить попередню версію альбому.

Теорію підтверджує корінець вінілових та CD версій, на якому написано “Act II – Beyincé – Beyoncé”. Дехто вважає, що "Cowboy Carter" спочатку називався Beyincé – посилання на родове прізвище виконавиці, яке було неправильно написано — як Бейонсе — у свідоцтві про народження її матері через помилку в клініці.

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее