Тейлор Свіфт заробила свій перший мільярд

Співачка та авторка пісень Тейлор Свіфт офіційно доєдналася до світового клубу мільярдерів. Про це повідомляє видання Forbes. Якщо ж звузити цей список до тільки артистів, то Свіфт стала однією з всього 14 людей на планеті, хто заробив такі гроші, в першу чергу завдяки своїй творчій діяльності. Всього ж у світі нараховується 2781 мільярдер. 

Формально Свіфт стала мільярдеркою у жовтні минулого року переважно завдяки своєму рекордному туру Eras Tour. Це перший тур в історії, який зібрав понад 1 мільярд доларів. Нагадаємо, що деякі країни навіть посварилися через концертний графік співачки. 

Якщо ж зануритись в деталі, то за підрахунками Forbes близько 500 мільйонів доларів зі статків Тейлор Свіфт становили гонорари за музику та гастролі, ще 500 мільйонів доларів припало на зростання вартості її музичного каталогу, більшу частину якого вона перезаписувала та випускала впродовж останніх років і тільки 125 мільйонів доларів прийшли з нерухомості, що належить співачці. 

Таким чином, Forbes оцінює статки Свіфт приблизно в 1,1 мільярда доларів станом на вівторок.

Eras Tour наразі продовжується. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее