Творець The X Factor та One Direction. Саймон Ковелл оголосив кастинг на новий бойз-бенд

З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в яких сидів у журі (The X Factor UK, American Idol). А ще через суперпопулярний бойз-бенд One Direction, яких Ковелл знайшов на The X Factor та підписав на свій лейбл Syco Records. 

За п'ять років свого існування, з 2010-го по 2016-й, One Direction записали п'ять альбомів, які розійшлися тиражем під 70 мільйонів копій по всьому світу. У 2024-му продюсер вирішив повторити цей успіх. 

Його нова кампанія була запущена в Лондоні з рекламними щитами, на яких Ковелл зображений в сонцезахисних окулярах та зі словами: "Ти потрібен Саймону! Майбутні мегазірки хочуть створити новий бойз-бенд. Без марнотратників часу".

Ковелл пояснив суть проєкту у своїй заяві: "Кожне покоління заслуговує на мегазірковий бойз-бенд, і я не думаю, що за останні 14 років з'явився такий, що досяг успіху One Direction. Індустрія, як правило, зосереджена на сольних виконавцях, тому зазвичай для створення групи потрібен хтось сторонній. Ніщо не може зрівнятися із задоволенням бути в групі, гастролювати по світу та виступати перед тисячами шанувальників".

Прослуховування розпочнуться в Ньюкаслі 4 липня. Інші відбудуться протягом наступного місяця в Ліверпулі, Дубліні та Лондоні. Деталі можна дізнатися на вебсайті кампанії.

При цьому Ковелл визнає, що його нова справа супроводжується "високим ступенем ризику", оскільки, як видно навіть з його слів, в британському попландшафті хлопчачі та дівчачі гурти останніми роками процвітали не дуже. Мабуть, тому досвідчений продюсер підстрахувався від потенційного провалу свого нового проєкту вже в самий день його запуску, сказавши у своєму виступі майбутнім попспівакам: "Це також блискучий стартовий майданчик для сольної кар’єри", — натякнувши на успіх сольної кар'єри Гаррі Стайлза, коли той закінчив свою роботу в One Direction.

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее