"Джокер: Божевілля на двох": декілька нових кадрів до Дня закоханих

Режисер першого та майбутнього другого "Джокеру", Тодд Філліпс, опублікував у своєму Instagram декілька романтичних кадрів з продовження. Взагалі це добра традиція на День святого Валентина пригадувати відомі й не дуже кінематографічні пари. Їх дуже багато, але знайти когось, чиї стосунки були б більш токсичними та імпульсивними ніж стосунки Джокера та Харлі Квін важко. 

Ці емоційні гойдалки добре передають три, опубліковані Філліпсом, кадри із Леді Гагою та Хоакіном Феніксом. Вони різні за локаціями, але об'єднані, як вказано у назві — божевіллям на двох.  

Перший "Джокер", нагадаємо, вийшов у 2019 році, зібрав мільярд в прокаті, ставши найкасовішим фільмом з дорослим рейтингом та подарував своїм авторам купу нагород: Тодду Філліпсу Золотого лева Венеціанського кінофестивалю, "Оскар" Феніксу. Що буде відбуватися у другій частині наразі невідомо. Ще немає навіть її трейлеру. Але навіть зараз можна сказати, що в порочному серці фільму буде кохання Джокера та Квін. 

Прем'єра стрічки назначена на 4 жовтня 2024-го.  

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее