"Мертві хлопці-детективи": трейлер серіалу про двох розслідувачів паранормальних злочинів

У Netflix на підході потенційний хіт. Опубліковано трейлер серіалу "Мертві хлопці-детективи" ("Dead Boy Detectives") — комедійного горору про двох хлопців, які померли, але буквально відмовилися залишати землю й натомість вирішили розв'язувати злочини та взагалі незакінчені справи привидів, які не дають останнім спокійно перейти в інший світ. 

В основі серіалу однойменна серія коміксів DC, над якою працювали відомий британський письменник Ніл Ґейман та ілюстратор Метт Вагнер. Вперше ж ці персонажі з'явились на сторінках коміксів "Пісочний чоловік" того ж Ніла Ґеймана. Таким чином історія Едвіна Пейна та Чарльза Роуленда (так звуть мертвих хлопців-детективів) пов'язана з історією Сендмена і цим можуть скористатися на Netflix, оскільки "Пісочного чоловіка" вони вже екранізували. 

Шоуранером нового серіалу став Стів Йокі. Раніше він працював над також серіалами "Фатальний патруль" та "Надприродне". 

"Гірко-солодка природа Едвіна та Чарльза, які стали друзями лише через свою трагічну смерть, робить їхню дружбу такою унікальною історією для вивчення", — сказав виконавчий продюсер "Мертвих хлопців-детективів" Бен Шварц. Саме цей зв’язок є основою серіалу, попри те, що він стає "максимально психоделічним, але водночас зберігає відтінок таємниці та жахів".

Восьмисерійний сезон з'явиться на Netflix 25 квітня.

 

19.04.2024
Опубліковано український трейлер мультфільму "Трансформери: Початок" — як видно з назви, історії походження деяких з відомих нам мешканців планети Кібертрон. А саме Оптімуса Прайма, Меґатрона та Бамбл...
Далее
18.04.2024
Опубліковано трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана "Западня" — психологічного трилеру про чоловіка та його неповнолітню доньку, які прийшли на концерт популярної співачки, втім, як виявилось згодом...
Далее