"Гуманний": 20% людства повинно добровільно померти у фільмі доньки Девіда Кроненберга. Трейлер

Опубліковано трейлер фільму "Гуманний" — режисерського дебюту доньки Девіда Кроненберга Кейтлін. Він про сім'ю, яка приїхала попрощатися із батьком, який вирішив пожертвувати собою заради людства. Можливо тут є щось особисте. 

За сюжетом людство остаточно догралося з екологією та кліматом і планета ось-ось стане зовсім непридатною до життя. Щоб трішки поліпшити ситуацію уряд вдався до жорстоких мір: 20% населення повинно зникнути. Робиться це у добровільний спосіб: приїздить спеціальна бригада, людині, яка вирішила пожертвувати собою заради близьких робиться ін'єкція, тіло забирається, евтаназія закінчена. Втім, щось йде не так і окрім батька, повинен померти ще один член його родини. Тут і починається м'ясорубка, адже окрім батька в цій сім'ї помирати ніхто не хоче. 

Кроненберг розповіла виданню IndieWire, що "Гуманний" — ідеальним повнометражний режисерський дебют для неї, оскільки сценарій відповідав її кінематографічним відчуттям. "У ньому були гумор і темрява, і він здався своєчасним, але, по суті, був сімейною драмою", — сказала Кейтлін Кроненберг. 

На додачу все це нагадує останні фільми М. Найт Ш'ямалана. 

Головні ролі у стрічці виконали: Джей Барушель ("Космополіс"), Емілі Гемпшир ("Шиттс-Крік"), Пітер Галлагер ("Поки ти спав"), Енріко Колантоні ("Світ Дикого Заходу"). 

Фільм з'явиться в Мережі після 26 квітня. 

 

19.04.2024
Опубліковано український трейлер мультфільму "Трансформери: Початок" — як видно з назви, історії походження деяких з відомих нам мешканців планети Кібертрон. А саме Оптімуса Прайма, Меґатрона та Бамбл...
Далее
18.04.2024
Опубліковано трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана "Западня" — психологічного трилеру про чоловіка та його неповнолітню доньку, які прийшли на концерт популярної співачки, втім, як виявилось згодом...
Далее