"Дедпул і Росомаха": бентежні супергерої зустрічаються в першому трейлері. Їх ціль — змінити історію

Опубліковано перший тизер-трейлер фільму "Дедпул і Росомаха" — третьої частини пригод, власне, героя Раяна Рейнольдса, в якій до нього приєднається герой Г'ю Джекмана. Якщо цей фільм Marvel не збере багато грошей, то на всій цій історії точно треба ставити хрест.  

Мешап супергероїв заснований на однойменному коміксі. Про сюжет стрічки поки нічого не відомо, окрім фрази: "Дедпул змінить історію кінематографічного всесвіту Marvel разом із Росомахою". Але з відео можна зрозуміти, що Дедпула, який спокійно святкував день народження в колі рідних та друзів, раптово витягнули в знайому нам по серіалу "Локі" організацію Управління часовими змінами, і дали якесь завдання. В ході якого він і зустрічає Росомаху. 

Режисером стрічки став Шон Леві, відомий за чудовими розважальними проєктами з великою кількістю комп'ютерної графіки: "Ніч в музеї", "Персонаж", "Дивні дива". Раян Рейнольдс традиційно значиться співпродюсером та співавтором сценарію. 

Вийде фільм 26 липня 2024 року. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее