Битва із природою. Опубліковано трейлер фільму "Смерчі"

Дивним чином фільм нідерландця Яна де Бонта "Смерч" 1996 року досі залишається доволі популярним: це можна простежити за переглядами на різних стрімінгових сервісах. То був нехай стандартний, але дуже розважальний блокбастер із приземленою історією, якісними для свого часу спецефектами та як мінімум однією чудовою роллю Філіпа Сеймура Гоффмана. 

Стрічка 2024 року позиціюється як його продовження, але насправді це більше схоже на legacy sequel: коли події начебто відбуваються через багато років, але вони здебільшого повторюють ходи оригінального фільму. Також автори таких фільмів намагаються відтворити атмосферу оригіналів. Ностальгія добре продається. 

І трейлер "Смерчів" говорить нам саме про такий підхід. Він дуже схожий на фільм 1996 року. Режисером стрічки став американець південнокорейського походження Лі Айзек Чан. Він відомий за чудовим фільмом "Мінарі", а також за роботою над третім сезоном серіалу "Мандалорець". 

Головні ролі у фільмі виконали: Ґлен Пауелл, Дейзі Едгар-Джонс, Ентоні Рамос та інші. Прем'єра назначена на 19 липня. 

 

Tags: Twisters
28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее