Меріл Стріп приїде в Канни, щоб отримати почесну "Золоту пальмову гілку". Востаннє вона була на фестивалі 35 років тому

Раніше повідомлялося, що Джордж Лукас отримає почесну "Золоту пальмову гілку" Канн-2024. Якщо точніше, то автор "Зоряних війн" отримає нагороду під час церемонії закриття фестивалю. Зараз стало відомо, що на церемонії відкриття цьогорічного Каннського кінофестивалю вшановувати будуть Меріл Стріп. 

Акторка не була в Каннах рівно 35 років, відтоді як у 1989-му вона отримала нагороду за найкращу жіночу роль у фільмі "Злі ангели" австралійського режисера Фреда Шепізі. Причина для повернення серйозна. 

Стріп із її 21-ю номінацією на "Оскар" та трьома отриманими статуетками давно вважається найкращою акторкою свого покоління та взагалі чи не найкращою із тих, які зараз працюють. Діапазон її ролей варіюється від драми ("Вибір Софі") до мюзиклу ("У темному-темному лісі") та комедії ("Смерть їй личить"). З нещодавніх проєктів зі Стріп у головній ролі варто звернути увагу на чудовий детективний серіал "Вбивства в одній будівлі" та тонку трагікомедію Стівена Содерберга "Нехай говорять".

У 2023 році почесну "Золоту пальмову гілку" на церемонії відкриття отримав актор та продюсер Майкл Дуглас.

 

Cannes-poster

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее