"Блаженні мертві": драматичний горор про зомбі, які не планують їсти ваші мізки. Трейлер

Опубліковано трейлер фільму "Блаженні мертві" — незвичного психологічного горору про повернення покійників. Стрічку засновано на однойменному романі відомого шведського письменника Юна Айвіде Ліндквіста (він також написав роман "Впусти мене", який екранізували у два добрих фільми).

Та оскільки "Блаженні мертві" знімали норвежці, події вони перенесли зі Стокгольму в Осло. Місто спочатку накриває дивна електромагнітна буря, за результатами якої виходить з ладу електроніка. Потім з могил та моргів починають поставати мерці. Спочатку все йде за класичним сценарієм аж поки не з'ясовується, що ожилі не збираються на когось нападати. Вони взагалі переважно не реагують на зовнішні подразники й просто повертаються до місць, в яких колись жили чи померли. 

Таким чином, фільм режисерки та співавторки сценарію Теа Хвістендаль стає не плотським горором (хоча елементи такого тут є), а психологічним, адже розповідає він про горе від втрати близьких. 

Головні ролі в "Блаженні мертві" зіграли Ренате Реінсве ("Найгірша людина в світі") та Андерс Даниелсен Льє (також "Найгірша людина в світі"). 

Коли фільм Хвістендаль вийде в український прокат не відомо, але пропускати його не варто. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее