Сценарист фільму "Таксист" хоче зняти Кевіна Спейсі в ролі Френка Сінатри

Ситуація із фільмами про Френка Сінатру виходить з-під контролю. Відомо, що Мартін Скорсезе давно підбирається до байопіку про великого крунера. В його проєкті головна роль умовно закріплена за Леонардо ДіКапріо. Зараз же стало відомо, що про байопік про Сінатру розмірковує й відомий сценарист та режисер Пол Шредер. Він до речі багато співпрацював зі Скорсезе: написав сценарії до відомих стрічок режисера "Таксист", "Скажений бик", "Остання спокуса Христа" та "Воскрешаючи мерців".

Щодо головної ролі у своєму фільмі Шредер придивляється до опального Кевіна Спейсі. Той з 2017 року перебуває у стані скасування за численні сексуальні домагання, які актор почав практикувати ще в 80-х. Нещодавно про звинувачення Кевіна Спейсі навіть вийшов двосерійний документальний фільм "Спейсі без маски". Актор його розкритикував, назвавши спекуляційним. 

Режисер вже спілкувався зі Спейсі щодо того, як він зобразить літнього Сінатру в фільмі.

"Культура скасування не відпустить його", — сказав Шредер про актора, посилаючись на те, що той був виправданий у звинуваченнях щодо сексуального насильства над чотирма чоловіками у 2023 році. "Він читає книгу про те, як скасували Чарлі Чапліна", — додав Шредер й продовжив: "Я б не використовував Кевіна, якби його засудили. Але він не був засуджений".

Прем’єра нового фільму Пола Шредера "О, Канада" відбудеться на Каннському кінофестивалі.

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее