"Рік та Морті: Аніме". Прем’єра запланована на цей рік. Опубліковано тизер

Сьомий сезон популярного мультсеріалу "Рік та Морті" виходив восени 2023-го. Зазвичай між сезонами в них проходить рік, тому можливо тизер "анімешного" епізоду натякає на те, що на нас чекає повноцінний набір нових серій ближче до кінця 2024-го.

Та в будь-якому випадку одна серія точно вийде. Й наразі вона називається "Рік та Морті: Аніме". В опублікованому тизері ми бачимо чужу планету та космічний корабель інопланетян, що летить над зруйнованим вщент містом. Корабель збивають ракетою. Жителі планети виходять зі сховищ із радістю та полегшенням. Потім з'являється Морті, одягнений у форму, що нагадує про повстанців з "Зоряних війн". Місцеві жителі прославляють його як героя.

Далі ми бачимо відбудований мегаполіс, який святкує свою незалежність. Обличчя Морті можна помітити скрізь, від банерів, голограм до підвіски на дзеркалі заднього виду в чиємусь автомобілі. Звучить оголошення по радіо: "Космічний Морті, інакше відомий як Морті Сміт, має бути визнаний почесним громадянином на церемонії незалежності…". 

 На цьому все. Скільки буде тривати епізод наразі невідомо, втім, відомо, що вийде він в цьому році. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее