Українка Іванна Сахно отримала роль у продовженні хітового горору "M3GAN"

Фільм про жадібну корпорацію, яка створила іграшку зі штучним інтелектом M3GAN, яка майже одразу повстала та почала вбивати всіх навколо вийшов у 2023 році й став великим хітом: при бюджеті 12 мільйонів доларів він зібрав по світу 181 мільйон. На додачу фільм захвалили критики, зокрема наголошуючи на вдалому поєднанні елементів горору та комедії. Це все гарантує як мінімум одне продовження.  

Вихід фільму "M3GAN 2.0" заплановано на травень 2025 року й зараз потихеньку йде процес препродакшену. Тобто написання сценарію, кастингу і так далі.

Днями стало відомо, що одну з ролей у стрічці зіграє Іванна Сахно — українська акторка, яка народилася в Києві й у 2013 році переїхала до Лос-Анджелеса. Серед помітних ролей Сахно варто відзначити тогорічний серіал "Асока" — непогану главу всесвіту "Зоряних війн". У Сахно там повноцінна роль другого плану, вона з'являється майже у всіх епізодах та повинна повернутися у другому сезоні. 

В другій "M3GAN" акторка приєднається до зірок першого фільму: Еллісон Вільямс та Вайолет Макгроу (вона зіграла, власне, вбивчу ляльку). Деталі сюжету не розкриваються. 

Сценарій продовження пишуть Акела Купер, який написав й першу частину та Джерард Джонстон, який зняв першу частину. Джеймс Ван (студія Atomic Monster), Джейсон Блум (студія Blumhouse Productions) та Еллісон Вільямс є продюсерами наступного фільму.

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее