Режисером фільму про Леонардо да Вінчі стане британець Ендрю Гейг. Він зняв драму "Всі ми незнайомці"

Ендрю Гейг — один з найкращих режисерів сучасності, про якого на жаль знають далеко не всі. Можливо через те, що знімає він негайпові фільми про тонкощі людських стосунків. Втім, та не завчена, а природна майстерність з якою він працює з акторами та конструює складні та правдиві емоції зустрічається дуже рідко. 

Гейг заявив про себе у 2011 році щемкою драмою "Вікенд" про двох хлопців, які випадково зустрілися та провели чудові пару днів перед від'їздом одного з них на навчання за океан. Ідеальне кіно про зустріч незнайомців.

У 2015 році він випустив фільм "45 років" — майже трилер, якщо казати про ставки та напругу, про чоловіка та жінку, які от-от відсвяткують 45 років разом, але через отриманий чоловіком лист про смерть його першої коханої все може піти не так, як заплановано. Шарлотта Ремплінг за роль у цьому фільмі отримала свою єдину номінацію на "Оскар". 

Нарешті у 2023-му вийшов останній фільм Гейга "Всі ми незнайомці". Ця романтична фантазія про життя в оточенні привидів з Ендрю Скоттом та Полом Мескалем у головних ролях отримала захоплені відгуки критиків (як, власне, й всі інші фільми режисера) та була номінована на шість премій BAFTA.  

Зараз же стало відомо, що студія Universal Pictures визначилася із режисером для фільму про Леонардо да Вінчі. Ним стане Ендрю Гейг. На додачу він адаптує у сценарій біографію Волтера Айзексона про цього всесвітньо відомого функціонера епохи Відродження. 

Книга Айзексона, заснована на тисячах сторінок із записників Леонардо да Вінчі та нових відкриттях про його життя та творчість. Після свого виходу у 2017 році книжка (вона так і називається "Леонардо да Вінчі") швидко стала одним із найпопулярніших літературних творів серед тих, хто шукає біографії для екранізацій.

У той час Paramount виграла війну ставок за права на екранізацію в Universal, запропонувавши більше грошей та Леонардо Ді Капріо на головну роль. Та той проєкт так і не стався і Universal тихенько підібрали його у 2023-му. 

Хто зіграє головну роль у цій ітерації кінобіографії да Вінчі наразі не відомо. Але для студії це значущий проєкт із потенційними номінаціями на "Оскар" та серйозними касовими зборами. Для Ендрю Гейга це буде перший не незалежний фільм в кар'єрі. 

Фільм про да Вінчі стане другою екранізацією книги Волтера Айзексона студією Universal Pictures. У 2015-му вони екранізували його біографію "Стів Джобс". Режисером того фільму був Денні Бойл. Головні ролі зіграли Майкл Фассбендер та Кейт Вінслет. Обидва отримали за свою роботу по номінації на "Оскар".  

 

29.05.2024
Стала відома дата виходу в український прокат фільму "Конотопська відьма". Стрічка була знята вже за часів повномасштабного вторгнення та експлуатує народний сюжет (чи мем), що з'явився ще в першій по...
Далее
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее