Джеймс Ганн нагадав всім про Супермена. Режисер опублікував кадр, в якому супергерой збирається на битву

Режисер трилогії "Вартові галактики" Джеймс Ганн вже декілька років займається повним перезавантаженням кінокоміксів DC, як спів-СЕО та ідейний натхненник створеної у 2022 році DC Studios. Він почне з чистого аркуша паперу. І першим фільмом майбутнього кіновсесвіту стане "Супермен" (раніше проєкт називався "Супермен: Спадок"). Головну роль зіграє маловідомий Девід Коренсвет (серіал Netflix "Голлівуд") та, що добре — це буде не чергова історія про становлення Супермена, яку ми всі сто разів вже бачили, а щось нове. 

Вихід стрічки заплановано на 11 липня 2025 року, але вже зараз Ганн вирішив нагадати про свою діяльність та опублікував в соцмережі Threads перший кадр, на якому можна побачити Коренсвета в образі Супермена. На ньому новий костюм. Він зосереджено вдягається на, як видно з пейзажу позаду актора, битву з якимось чи то оком, чи то космічним кораблем. В будь-якому випадку та штука явно ворожа до людства. 

На додачу костюм Супермена місцями обпалений, а обличчя самого супергероя ще й трішки втомлене: це не перша його битва за сьогодні.

Ганн додав, що першу фотографію "було зроблено на знімальному майданчику Джессом Мігліо". 

У головній ролі разом із Девідом Коренсветом у "Супермені" зіграє володарка "Еммі" (за серіал "Дивовижна місис Мейзел") Рейчел Броснаген. Вона відповідає за Лоїс Лейн. Ніколас Голт зіграє роль немезіди Супермена Лекса Лютора. 

 

superman

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее