Режисер "Тупого та ще тупішого" хоче зняти фільм про створення "Роккі"

Пітер Фарреллі, відомий за купою комедій, що належать до категорій "guilty pleasure" ("Тупий та ще тупіший", "Дещо про Мері"), а також режисер оскароносного драмеді "Зелена книга" задумав зняти фільм про створення "Роккі" — мабуть, головної роботи в кар'єрі Сільвестра Сталлоне та одного з головних американських фільмів минулого століття. 

З цим проєктом Фарреллі відправиться на Каннський кінофестиваль, де сподівається знайти для майбутнього кіно покупця. Тим часом активно проводиться кастинг, деталі якого поки що не розголошуються. Головне питання тут: "Хто зіграє Сталлоне?".

Фільм вже має назву — "Я граю Роккі", й згідно з офіційним синопсисом, у якому Сільвестр Сталлоне ніколи не згадується, це кіно "розповідає про актора з частково паралізованим обличчям і порушенням мови, який пише сценарій, який хоче купити велика кіностудія, але він відмовляється його продати, якщо не зіграє головну роль".

Сталлоне можливо й не згадується, але це його історія, слово в слово. 

Опис тим часом продовжується: "Відкинувши пропозицію грошей, що змінили б його життя, він натомість працює за копійки, щоб зняти фільм із собою в головній ролі".

Нагадаємо, що фільм "Роккі" став найбільшим касовим хітом 1976 року: 225 мільйоні доларів загалом, з них 117 в Північній Америці, що з поправкою на інфляцію станом на сьогодні склало б понад 500 мільйонів. На додачу спортивна драма отримала 10 номінацій на премію "Оскар" й виграла у категоріях "Найкращий фільм" та "Найкращий режисер".

Поки що не зрозуміло, чи буде сам Сталлоне якимось чином запрошений у проєкт. Втім, відомо, що Слай негативно ставиться до фільмів, які намагаються капіталізувати його спадок, без запрошення власне автора.  

 

Peter_Farrelly_rocky

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее