Jamie xx анонсував вихід другого альбому. Та поділився новим синглом

Перший сольний альбом одного з учасників гурту The xx Jamie xx вийшов у далекому 2015 році. З того часу "In Colour" — так називалася та платівка — свого шарму не втратив, але питання: "Коли нарешті вийде другий альбом?", — з кожним роком ставало все більш актуальним.

Відповідь на нього дав сам Jamie xx. Платівка під назвою "In Waves" вийде 20 вересня. Серед гостей на ній будуть: Robyn, Panda Bear, Келсі Лу, The Avalanches, товариші по групі The xx Ромі та Олівер Сім, Honey Dijon. Список не повний.  

На додачу до першого синглу із Honey Dijon Jamie xx опублікував й другий з повчальною назвою "Treat Each Other Right" разом із відео на нього. На відео знятому у співпраці з фотографом і режисером Розі Маркс показана божевільна неонова вечірка в якомусь барі. 

У своїй заяві для преси, щодо "In Waves" Jamie xx сказав:

"Мій новий альбом "In Waves" вийде 20 вересня. Я такий неймовірно щасливий.

Минув деякий час… і за цей час багато чого сталося. Підйоми та падіння, дорослішання, з’ясування речей, а потім забування про це багато разів. Події, що змінюють життя та події, що змінюють світ. Ці хвилі, які ми всі разом і поодинці пережили.

Мені хотілося зробити щось веселе, радісне та інтроспективне все одночасно. Для мене це зазвичай найкращі моменти на танцмайданчику.

Я не можу дочекатися, щоб поділитися цим з вами". 

З повним треклістом платівки можна ознайомитись тут. Відео на "Treat Each Other Right" нижче. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее