Тур Тревіса Скотта "UTOPIA – CIRCUS MAXIMUS" став найкасовішим реп-туром 2024 року

Четвертий альбом "Utopia" Тревіса Скотта вийшов у 2023 році. Він не сильно сподобався критикам, але дебютував на перших місцях чартів в багатьох країнах й дотепер продовжує непогано продаватися. На додачу репер відправився у світовий тур "UTOPIA – CIRCUS MAXIMUS" та встановив вражаючий рекорд. Тур при цьому ще триває. 

Команда Скотта підтвердила виданню HotNewHipHop, що його північноамериканська частина, яка складалася з 44 дат/концертів, зібрала колосальні 95,7 мільйона доларів США та 686 000 відвідувачів. 

Це нове досягнення відбулося на фоні іншого рекорду Тревіса Скотта: в жовтні 2023 року під час обох виступів у Bell Arena у Денвері та American Airlines Center в Далласі він продав мерча на суму понад 1 мільйон доларів. 

Турне репера закінчиться 13 вересня виступом в Ріо-де-Жанейро. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее