"Зі мною ти від щастя вмреш". Опубліковано трейлер фільму "Бітлджюс Бітлджюс"

Опубліковано трейлер фільму "Бітлджюс Бітлджюс" — другої частини культового фільму Тіма Бертона "Бітлджюс" (якщо вийде третя частина, то вона, судячи зі всього, буде складатися з трьох повторень) 1988 року випуску. Й наразі можна сказати, що він виглядає круто. 

Головний актор в обох фільмах, який грає власне Бітлджюса Майкл Кітон зазначив в інтерв'ю журналу People: "Єдине, що ми з ним [Тімом Бертоном] вирішили рано, рано, рано з самого початку, якщо ми колись зробимо це знову, я абсолютно не зацікавлений у тому, щоб робити щось, де було б забагато технологій. Це повинно було відчуватися як ручна робота. Це найцікавіше".

Актор говорить про практичні ефекти замість намальованих на комп'ютері. Й по трейлеру видно, що хоча у фільмі будуть траплятися епізоди зняті на фоні зеленого екрана, він здебільшого зроблений вручну. На додачу відео просто веселе. Здається враження, що авторам було що сказати, а акторам було як мінімум весело це все грати. 

У фільмі продовжується історія взаємодії сім'ї Дітців із демоном Бітлджюсом: батько, якого у стрічці 1988-го грав Алек Болдвін помирає, проте залишається мати (Кетрін О'Гара), доросла вже донька (Вайнона Райдер) та новенька онука (Дженна Ортега). Остання під дією підліткових гормонів жартома призиває Бітлджюса ну й далі починаються веселощі. 

На додачу у фільмі з'являться: Моніка Беллуччі, Віллем Дефо, Джастін Теру, Денні Девіто та інші. 

Прем'єра назначена на 6 вересня.  

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее