"Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф.": Едді Мерфі повертається, щоб врятувати доньку та спіймати корупціонерів. Трейлер

Опубліковано трейлер фільму "Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф." — четвертої частини однієї з кращих франшиз, з тих, що народилися у 80-х. Власне, не в останню чергу завдяки ролі спритного та свавільного детектива Акселя Фоулі Едді Мерфі й став всесвітньо відомим. Актору взагалі завжди йшли ролі нахабних копів. 

У новому фільмі, який виходить через 30 років після виходу "Поліцейського із Беверлі-Гіллз 3" (найгіршого у серії) Аксель Ф. повертається у Беверлі-Гіллз, як завжди зі скандалом та купою зруйнованих траспортних засобів, щоб врятувати життя доньки. Втім, загроза дівчині — тільки вершина айсберга. Щоб розслідувати велику змову Акселю доведеться об'єднати зусилля із донькою, її колишнім та старими напарниками з перших частин (у франшизу повертаються Пол Райзер, Джадж Рейнгольд та Джон Ештон). 

Серед нових облич будуть Кевін Бейкон (він грає капітана поліції Беверлі-Гіллз) та Джозеф Гордон-Левітт (він грає детектива та того самого колишнього). 

Все це відбувається в рамках воскресіння продюсером Джеррі Брукгаймером своїх минулих кінодосягнень: за останні роки ми побачили продовження "Топ Гану" та "Поганих хлопців", тривають розмови про повернення "Піратів Карибського моря". 

Фільм "Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф." з'явиться на Netflix 3 липня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее