Таню Муіньо зняла кліп для Дженніфер Лопес

Трек називається "Can’t Get Enough". Це його друга версія: вона вийшла із приставкою remix та зі співачкою Latto, яка вступає з другого куплету. Кліп на першу версію — ту де Лопес знялася в весільній сукні Івана Фролова — зняв американський режисер Дейв Мейерс. Він також зняв музичний фільм "This Is Me...Now: A Love Story" за мотивами нового альбому співачки. Стрічка вийде на Prime майже у день святого Валентина, 16 лютого. 

Відео на другу версію пісні зняла Таню Муіньо. Така увага до треку пояснюється легко: "Can’t Get Enough" — перший сингл з нового альбому Дженніфер Лопес "This Is Me... Now". Це перший альбом співачки з 2014 року, коли вийшов "A.K.A.". Одночасно "This Is Me... Now" позиціюється, як сиквел до платівки аж 2002 року "This Is Me... Then".   

Об'єднує ці два релізи ("Now" та "Then"), як не складно здогадатися, Бен Аффлек. Лопес випустила "This Is Me... Then" на самому початку їх стосунків. "This Is Me... Now" виходить під час другої спроби зіркової пари побудувати сім'ю. 

Щодо кліпу Муіньо — це стандартний для режисерки набір хореографічних етюдів на тлі дорогих декорацій, цього разу урбаністичних. 

Альбом вийде 16 лютого. 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее