Depeche Mode випустили кліп на пісню "Before We Drown"

Майже рік тому, в березні 2023-го, вийшов п'ятнадцятий альбом Depeche Mode — на диво чудова платівка "Memento Mori". На ній позвучали чи не найкращі пісні музикантів у цьому столітті. Написана вокалістом гурту Дейвом Гааном разом зі співавторами Пітером Гордено та Крістіаном Айгнером "Before We Drown" — одна з них. 

Режисер та фотограф Антон Корбейн, який відповідальний за візуальне втілення музики Depeche Mode з середини 80-х, зняв на неї похмуре відео. В ньому чоловік у чорному пальті зникає в неспокійному океані. Це вже четвертий кліп знятий Корбейном для цього альбому.  

Наразі у музикантів Depeche Mode триває Memento Mori World Tour.  

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее