Суд забов'язав Меріліна Менсона компенсувати юридичні витрати своєї колишньої дружини Еван Рейчел Вуд

Нагадаємо, що у 2021 році Еван Рейчел Вуд звинуватила Меріліна Менсона у домашньому та сексуалізованому насильстві. Разом із декількома іншими жінками. Пізніше, у 2022-му, Менсон подав на свою колишню дружину та відому акторку позов про наклеп та завдання емоційного стресу. В рамках цього позову суддя Вищого суду округу Лос-Анджелес зобов'язала музиканта компенсувати судові витрати Еван Рейчел Вуд.  

Сума склала 326 956 доларів. Акторка зазначала, що витратила на юристів 388 тисяч доларів, але суддя дослухалася до адвокатів Менсона, які вказували, що міс Вуд занадто туманно описувала деякі з робочих годин. 

Еван Рейчел Вуд звинуватила свого колишнього чоловіка у домашньому та сексуалізованому насильстві у лютому 2021 року. У вересні 2022 року Департамент шерифа округу Лос-Анджелес представив Каліфорнії звіт про своє 19-місячне розслідування щодо Менсона: представник департаменту назвав справу "частковою" та сказав, що для висунення звинувачень потрібні додаткові докази.  

Менсон у своєму позові стверджував, що Вуд та її подруга Іллма Гор вирішили "публічно назвати його ґвалтівником і кривдником", щоб "[зірвати] його успішну музичну, телевізійну та кінокар’єру". У травні 2023 року суддя відкинула багато звинувачень у цьому позові, включаючи твердження Менсона про те, що Вуд "вербувала, координувала і тиснула" на жінок, щоб вони робили неправдиві заяви про нього. 

Втім, справу ще не закрито. Адже Менсон додатково стверджує, що Вуд та Гор змовилися з метою зламати його комп’ютер, видавали себе за нього в Інтернеті та викликали поліцію, щоб оточити його дім.

Нове судове засідання призначено на 1 травня. 

 

Evan_Rachel_Wood

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее