"Джокер: Божевілля на двох": перший трейлер. Хоакін Фенікс та Леді Гага знаходять один одного

Опубліковано перший трейлер фільму "Джокер: Божевілля на двох" — продовження стрічки "Джокер" 2019 року, вирішене у тому ж жанрі психологічного трилеру, але тепер з додаванням елементів мюзиклу. Останнє зрозуміле, оскільки в другій частині Джокер вже не сам. До нього доєдналася Харлі Квін у виконанні Леді Гаги і було б безглуздо не скористатися її талантами співачки. 

Власне цей тизер трейлеру і розповідає про знайомство обох в лікарні для божевільних, куди героя Фенікса запроторили після подій минулого фільму. І де сірим мишеням працювала Квін. Перед нами ще й її історія становлення, тому тут вона спочатку спробує вилікувати Джокера як психіатр, але врешті решт закохається у нього та доєднається до його пригод. В них, як видно з назви, одне божевілля на двох. 

Оператор фільму Лоуренс Шер говорив, що надихалися в візуальному плані автори здебільшого фільмом Френсіса Форда Копполи "Від всього серця" — романтичним мюзиклом, який провалився в прокаті у 1982 році, але дотепер  відомий своїми чудовими декораціями та взагалі розкішним зовнішнім виглядом. 

Режисером другої частини залишився Тодд Філліпс. Виступаючи на CinemaCon, він уточнив, чи є цей фільм мюзиклом: "Це смішно, ми ніколи не говорили про це так. Це фільм, у якому музика є важливим елементом. На мій погляд, це не так далеко від першого фільму". 

Окрім Гаги та Фенікса, у "Божевіллі на двох" зіграли: Зазі Бітц, Брендан Глісон, Кетрін Кінер, Стів Куґан та інші. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее