Talking Heads відмовились від 80 мільйонів доларів за реюніон

Легендарним нью-йоркським музикантам запропонували 80 мільйонів доларів за короткий реюніон тур. Вони відмовилися. Пропозиція надійшла від компанії Live Nation (вони займаються організацією концертів всіх, від Мадонни до Coldplay). Чому саме зараз? Минулого року Talking Heads декілька разів виступили разом вперше з 2002 року в рамках промокампанії до виходу концертного фільму "Stop Making Sense" у прокат.   

"Stop Making Sense" — один з найкращих концертних фільмів в історії. Його зняв Джонатан Деммі ("Мовчання ягнят") у 1984 році. У 2021-му стрічку внесли для збереження у Національний реєстр фільмів США Бібліотеки Конгресу, як "культурно, історично чи естетично значущу". У 2023-му відома кінокомпанія A24 перевипустила відреставровану версію в прокат. На цій хвилі уваги до спадку гурту і почали надходити пропозиції, щодо його капіталізації в новому столітті. 

Окрім Live Nation, Talking Heads хотіли запропонувати виступити на Coachella, але за словами куратора фестивалю Пола Толлетта: "Я відчув, що шоу не буде, тому не зробив пропозиції".

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее