"Чи страшно бути леді агенткою ФБР?". Опубліквано трейлер горору "Довгоногі"

На питання зверху героїня Майки Монро відповідає коротко та недвозначно: "Так". Її можна зрозуміти, адже тільки опублікований трейлер загадкового горору "Довгоногі" вже викликає сильне відчуття занепокоєння. Та бажання побачити більше. Маркетингова кампанія, яку проводять Neon для нового фільму режисера Осгуда Перкінса чи не найефективніша серед всіх в історії цього дистриб'ютора. 

Фільм розповідає історію агентки ФБР Лі Харкер, якій віддали складну справу серійного вбивці. Той полює на цілі сім'ї. Розслідування стає ще більш заплутаним та складним, коли Харкер починає знаходити певні окультні артефакти, залишені вбивцею. 

Сучасна королева крику Майка Монро грає агентку ФБР. Роль серійного вбивці дісталася Ніколасу Кейджу (принаймні складається таке враження) і його взагалі не показують в трейлері та інших промоматеріалах. Стратегія нагадує фільм "Сім" Девіда Фінчера, де Джона До у виконанні Кевіна Спейсі також тримали в тіні аж до фіналу. Втім, у випадку "Довгоногі" це все поки стосується тільки трейлерів та тизерів.  

Прем'єра стрічки запланована на середину липня. Дати української прем'єри поки немає. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее