"Екзорцизм": Рассел Кроу знову бореться із чортівнею. Опубліковано український трейлер фільму

Опубліковано український трейлер фільму "Екзорцизм", в якому Рассел Кроу знову буде мати справу із найжахливішими проявами християнського потойбіччя. Актор грає Ентоні Міллера — також актора, тільки не такого відомого. Міллера запрошують на зйомки горора, де він повинен зіграти священика-екзорциста. Той погоджується, але майже одразу починає відчувати, що щось тут не те: наче темні хмари збираються над його свідомістю. 

У Міллера є донька Лі, яка думає, що у батька криза на фоні застарілого алкоголізму та відмови приймати ліки. Втім, суто раціонального пояснення тут може бути замало. 

Зняв фільм режисер Джошуа Джон Міллер. Сценарій написав також він у співавторстві зі своїм партнером Марком Олександром Фортіним. Обидва дебютували в кіно у 2015 році добрим метаслешером "Останні дівчата".

Цікаво, що батьком Джошуа Джона Міллера був відомий драматург та актор Джейсон Міллер. Він отримав Пулітцера за п'єсу "Той чемпіонський сезон" та номінацію на "Оскар" за роль у легендарному фільмі "Екзорцист" Вільяма Фрідкіна — найголовнішого фільму про одержимість усіх часів. Тут точно є певний персональний зв'язок зі стрічкою його сина. 

В український прокат "Екзорцизм" вийде 20 червня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее