Оскароносна акторка Люпіта Ніонго навчилася любити котів для фільму "Тихе місце: День перший"

Люпіта Ніонго, яка у 2013 році отримала премію "Оскар" за найкращу жіночу роль другого плану у фільмі Стіва Макквіна "12 років рабства", зіграла головну роль у фільмі "Тихе місце: День перший" — окремій історії з всесвіту, що придумав Джон Кразінські, в якій буде розповідатися про, власне, перший день вторгнення сліпих, але надчутливих до звукових коливань іншопланетян на Землю. 

Одним із головних супутників героїні Ніонго у стрічці став маленький пухнастий котик, який пережив жахливий досвід вторгнення й знайшов прихисток в її руках. Та в нещодавньому інтерв’ю виданню Glamour акторка зізналася, що спочатку боялася котячих, але проходження "кототерапії" та створення фільму змінило її ставлення та сформувало прихильність до цих тварин.

"Я запитала режисера Майкла Сарноскі, чи є спосіб змінити тварину. Я запропонувала броненосця; у нього його не трапилося", — сказала Ніонго й додала: "Мені довелося багато чого дізнатися про себе, про тварину, перш ніж мені було комфортно це робити".

Акторці на додачу сильно допоміг людський партнер по знімальному майданчику Джозеф Квінн (він зіграє у майбутній "Фантастичній четвірці"). У фільмі обидва знайомляться вже після вторгнення й починають покладатися один на одного, долаючи ворожий ландшафт. Ніонго сказала про Квінна як актора: "Він слухає, і він дуже дивує. Ти не знаєш, що він збирається робити далі й це робить [процес] справді захопливим, тому що ти не можеш повністю підготуватися".

Після того, як Люпіта Ніонго нарешті подолала свій страх перед котячими та знайшла їх привабливими вона усиновила кота, на ім’я Йойо. Він допоміг акторці подолати важкий розрив. Ніонго мудро зазначила: "Я вважаю, що найкраща історія, коли ви відчуваєте, що про вас погано піклуються, — це подбати про когось самому. І я подбала про Йойо, і він розкрив моє серце".

Прем'єра фільму "Тихе місце: День перший" в Україні запланована на 27 червня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее