Серіал "Розрив". Apple TV+ нагадали про другий сезон й показали декілька нових кадрів

Apple TV+ опублікували відео з анонсом нових та продовженням старих проєктів. Серед старих розмістився й чудовий серіал "Розрив", другий сезон якого багато хто з нетерпінням чекає ще з 2022 року. Перший, нагадаємо, закінчився на оптимістичній, втім, крихкій ноті: головні герої Марк (Адам Скотт), Ділан (Зак Черрі), Хеллі (Брітт Лоуер) та Ірвінг (Джон Туртурро) змогли втекти в реальний світ, за межі своїх офісних, корпоративних комірок й намагалися остаточно звільнитися від задушливої опіки капіталістів.

Головне питання наразі: "Що з ними відбулося далі?". Судячи зі всього, їх спіймали й повернули назад до загадкової технологічної компанії Lumon, яка першою в світі почала розділяти свідомість людей на "робочу" та "позаофісну". 

Патрісія Аркетт, яка у серіалі грає одного з топ-менеджерів Lumon в інтерв'ю Entertainment Tonight сказала щодо другого сезону: "Я думаю, що ці хлопці дуже багато працювали і придумали багато справді творчих речей. У них у голові цілий світ. Вони просто впускають нас, частина за частиною, в те, що відбувається, але я думаю, що це буде весело і красиво". Й додала, що глядачам треба "дуже боятися" того, що їх чекає. 

Дати виходу другого сезону поки немає. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее