Соцмережа X блокує пошук за ім'ям Тейлор Свіфт через згенеровані ШІ нюдси співачки

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на BBC. Фейкові зображення оголеної співачки з'явилися у X [колишній Twitter] на початку цього тижня. Деякі з них завірусилися: їх переглянули мільйони користувачів, що й привернуло увагу адміністрації сервісу та фанатів Тейлор Свіфт (вони називають себе свіфтіc). Останні почали масово скаржитись на акаунти, які шерили згенеровані штучним інтелектом зображення та наповнювати соцмережу справжніми фото та відео з Тейлор зі словами "захистіть Тейлор Свіфт".

Адміністрація, своєю чергою, швидко заблокувала пошук за ім'ям співачки. Якщо хтось зараз почне шукати в X за ім'ям Тейлор Свіфт, то отримає повідомлення: "Щось пішло не так. Спробуйте перезавантажити". 

У своїй заяві керівник бізнес-операцій X Джо Бенаррок зазначив, що це "тимчасовий захід" та додав: "Ми дотримуємося політики нульової терпимості до такого контенту. Наші команди активно видаляють усі виявлені зображення та вживають відповідних заходів щодо облікових записів, відповідальних за їх публікацію".

Не відомо чи хтось ще потрапив у таку ситуацію, але випадок із Тейлор Свіфт привернув увагу Білого дому. Прес-секретарка Карін Жан-П'єр під час брифінгу сказала: "Ми знаємо, що слабке правозастосування непропорційно впливає на жінок, і, на жаль, воно також впливає на дівчат, які є переважною мішенню". Вона додала, що має бути прийняте законодавство для боротьби з неправомірним використанням технологій штучного інтелекту в соціальних мережах, і що платформи також повинні вжити власних заходів для заборони такого контенту на своїх сайтах.

Наразі в США немає федеральних законів, які забороняють розповсюдження або створення подібних фейкових зображень.

 

Taylor Swift

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее