Поліція Лос-Анджелеса почала розслідування смерті Метью Перрі

Метью Перрі загинув внаслідок гострого впливу кетаміну 28 жовтня 2023 року. Й спільне кримінальне розслідування, яке розпочали Департамент поліції Лос-Анджелеса та Управління по боротьбі з наркотиками має на меті з'ясувати, як актор відомий боротьбою із залежностями, яка тривала десятиліття отримав ліки за рецептом.

Перрі помер у віці 54 років в гідромасажній ванні у своєму будинку в Пасіфік-Палісейдс, що на заході Лос-Анджелеса. За словами судмедексперта Лос-Анджелеса, у його шлунку було виявлено сліди кетаміну, який іноді використовують для лікування депресії. Однак розтин виявив рівень кетаміну в його крові, подібний до рівня, який використовується під час загальної анестезії.

"При високих рівнях кетаміну, виявлених у його посмертних зразках крові, основні летальні наслідки були б як від надмірної стимуляції серцево-судинної системи, так і від пригнічення дихання", — йдеться у звіті про розтин.

Розтин також виявив утоплення, ішемічну хворобу серця та бупренорфін – препарат, що використовується для лікування опіоїдної залежності, про яку Перрі відкрито говорив в численних інтерв’ю та своїх чудових мемуарах 2022 року. Смерть актора, таким чином, було визнано нещасним випадком.

Втім, поліція Лос-Анджелеса та Управління по боротьбі з наркотиками зараз з’ясовують, хто і за яких обставин надав Перрі наркотик в такій кількості. 

За словами судово-медичного експерта, Перрі проходив інфузійну (внутрішньовенну) терапію кетаміном для лікування тривоги та депресії. Його остання відома інфузія була за півтора тижня до цього, тобто кетамін, виявлений у його системі під час розтину, не був результатом процедури.

 

14.06.2024
Фотограф Майлз Астрей подав справжню фотографію на конкурс фотографій, створених штучним інтелектом, і переміг у змаганні, оскільки судді вважали, що фото зроблено цифровим способом. Дізнавшись, що Ас...
Далее