"Мегалополіс": Адам Драйвер зупиняє час у тизері фільму Френсіса Форда Копполи

Нарешті опубліковано тизер фільму "Мегалополіс" — однієї з найочікуваніших прем'єр цьогорічного Каннського кінофестивалю та нової роботи режисера та сценариста Френсіса Форда Копполи ("Хрещений батько", "Апокаліпсис сьогодні"). Власне, "Мегалополіс" можна спокійно назвати одним із найочікуваніших фільмів року, враховуючи обставини його створення. 

Відео починається зі знаменитого американського логотипа Zoetrope 1970-х років (студії, яку заснував Коппола). Далі персонаж Адама Драйвера виходить із вікна на верхньому поверсі хмарочоса й повільно рухається до краю будівлі. Коли він нахиляється, щоб подивитися на вулицю внизу, він втрачає рівновагу й кричить: "Час зупинись!". Світ в цей момент завмирає, і персонаж Драйвера може спокійно відкинутися назад і знову стати на ногу, перш ніж час знову почне свій плин. 

Офіційний опис фільму звучить так: "Мегаполіс" — це римський епік, дії якого відбуваються у вигаданій, втім, сучасній Америці. Місто Нового Риму (той самий Мегалополіс) має змінитися, що спричинило конфлікт між Цезарем Катіліною (Адам Драйвер), геніальним художником, який прагне стрибнути в утопічне, ідеалістичне майбутнє, та його антагоністом, мером Франкліном Цицероном (Джанкарло Еспозіто), який залишається відданим регресивному статус-кво із його жадібністю, перевагою на користь особистих інтересів та партизанською війною. Між ними розривається світська левиця Джулія Цицерон (Наталі Еммануель), донька мера, чия любов до Цезаря розділила її відданість, змусивши її відкрити те, чого, на її думку, дійсно заслуговує людство.

Окрім Драйвера, Еспозіто та Еммануель, у фільмі з'являться Шайа ЛаБаф, Обрі Плаза, Лоуренс Фішберн і Джон Войт. 

Створення стрічки на сто відсотків профінансував сам Коппола (це 120 мільйонів доларів) й наразі режисер шукає для неї відповідного дистриб'ютора. Що враховуючи боязливість та жадібність таких компаній та експериментальність самого фільму, зробити доволі важко. 

Власне, через це фільм їде в Канни, адже там проходить не тільки найвідоміший кінофестиваль у світі, а й відбувається потужний кіноринок.  

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее