Німецький художній музей звільнив працівника за те, що він повісив власну картину в галереї

Співробітник Мюнхенської пінакотеки сучасного мистецтва ("картинній галереї") виставив свою роботу в, як він сказав: "Надії досягти свого мистецького прориву". Така персональна виставка поруч з картинами Енді Воргола тривала вісім годин аж поки зайву картину не помітили інші співробітники музею. 

Про це повідомляє The Guardian. 

"Працівник вважає себе художником і, швидше за все, сприймав свою роль у групі монтажників музею як щоденну роботу, щоб підтримувати своє справжнє покликання", — сказав Guardian представник Пінакотеки.

Завдяки своїй праці в музеї 51-річний чоловік мав доступ до галереї в неробочий час, тому не привернув увагу співробітників служби безпеки, коли встановлював свій твір мистецтва розміром 60 на 120 сантиметрів на порожній білій стіні в коридорі на першому поверсі. 

Інцидент стався ще 23 лютого. Представник музею сказав, що картина була вивішена вранці та помічена співробітниками незабаром після відкриття музею в той же день. Але як сказав речник музею: "Було прийнято рішення залишити картину на виставці, поки галерея відкрита, і зняти її після закриття о 18:00".

Пінакотека заявила, що не буде коментувати тему або стиль картини, оскільки це може "заохотити імітаторів-жартівників".

"Все, що я можу сказати, це те, що ми не отримали жодного позитивного відгуку від відвідувачів галереї", — додав представник музею.

Галерея повідомила, що розірвала контракт із членом своєї технічної служби та заборонила йому вхід у свої приміщення.

Поліція перевіряє амбіційного чоловіка за відносно незначне порушення: щоб повісити свою картину, він нібито просвердлив дві дірки в стіні галереї, що спонукало музей порушити кримінальну справу за умисне пошкодження майна.

 

28.05.2024
Про це повідомляє Читомо, посилаючись на сайт премії. Імена митців: Маша Фоя, Сергій Майдуков, Олеся Секереш і Марі Кінович. Треба зазначити, що наразі це довгий список, в якому всього значиться 318 р...
Далее
15.05.2024
Написав портрет британський художник Джонатан Єо. Він спеціалізується на невибагливих зображеннях зірок. Це видно з його сайту. Якщо ж говорити про політиків, то Єо намалював, серед інших, Тоні Блера...
Далее
07.05.2024
Про це повідомляє NV із посиланням на Instagram Володимира Манжоса, більше відомого як Waone Interesni Kazki. Він відповідальний за цілу серію муралів в Києві (зокрема на Подолі та в Шевченківському р...
Далее