"Назавжди-Назавжди": тизер фільму Анни Бурячкової про школу, кохання та аб'юз

Опубліковано тизер фільму "Назавжди-Назавжди" — повнометражного кінодебюту рекламної режисерки та кліпмейкерки Анни Бурячкової, поставленого за сценарієм написаним Бурячковою в співавторстві з Мариною Степанською. Остання відома за чудовою драмою "Стрімголов". 

"Назавжди-Назавжди" — також драма, втім, набагато менш романтична (ніж був фільм "Стрімголов"). Це історія дорослішання дівчини, на ім'я Тоня у кінці 90-х. Вона переходить в нову школу, де потрапляє у компанію модної молоді й навіть стає учасницею любовного трикутника. Втім, минуле у вигляді колишнього хлопця — неадекватного аб'юзера, не дає Тоні розслабитись та вдихнути досвід формування дружби та нових стосунків на повну. 

Стрічку знімали у 2020-му, в Києві під час епідемії ковіду. Її міжнародна прем'єра відбулася у 2023-му у секції Горизонти на 80-му Венеціанському міжнародному кінофестивалі. 

В українському прокаті "Назавжди-Назавжди" з 19 вересня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее