Оззі Осборн заборонив Каньє Весту використовувати семпл своєї пісні. Той не послухався

Каньє Вест витримав паузу після того як осоромився на весь світ антисемітськими заявами (а також заявами про симпатії до Гітлера та Путіна) і потихеньку повертається в медійний та музичний простір. Робить він це за допомогою друзів, які йому винні та не відвернулися: сьогодні вийшов спільний альбом Веста та Ty Dolla $ign під назвою "Vultures1" (принаймні поки що він є на музичних платформах). 

Для одного з треків на альбомі Вест попросив у Оззі Осборна дозвіл на використання семплу відомої пісні Black Sabbath “Iron Man”. Оззі реперу відмовив, посилаючись на його антисемітські погляди. Втім, Вест все одно використав пісню під час презентації альбому у Чикаго (він досі влаштовує ці великі презентації). Оззі розізлився не на жарт:

"@KANYE WEST ЗАПИТАВ ДОЗВІЛ ВИКОРИСТАТИ СЕМПЛ ЖИВОГО ВИКОНАННЯ «IRON MAN» 1983 РОКУ НА ФЕСТИВАЛІ У США БЕЗ ВОКАЛУ, ТА ОТРИМАВ ВІДМОВУ В ДОЗВОЛІ, ОСКІЛЬКИ ВІН Є АНТИСЕМІТОМ І Спричинив БАГАТЬОМ НЕВИМОВНИЙ БІЛЬ. ВІН ВИКОРИСТАВ СЕМПЛ НА ПРОСЛУХОВУВАННІ СВОГО АЛЬБОМУ МИНУЛОГО ВЕЧОРУ. Я НЕ ХОЧУ НІЯКИМ ЧИНОМ АСОЦІЮВАТИСЯ З ЦІЄЮ ЛЮДИНОЮ!". 

Шерон Осборн, своєю чергою, заявила, що Вест "зв'язався не з тим євреєм" та, що вони [з Оззі] написали заяву про порушення авторських прав. 

Іронічно, що декілька місяців тому на Гелловін Шерон та Оззі вдягнулися, як Каньє та його дружина Б'янка Ченсорі. 

 

ozzy-and-sharon-osbourne

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее