Netflix зніме серіал про Хуліо Іглесіаса

Про це повідомляє Variety із посиланням на пресреліз Netflix. Серіал — судячи зі всього, художній — розкаже "історію про те, як Хуліо Іглесіас став першим неанглійським виконавцем, який вийшов на американський та азійський ринки, і перетворився на універсальну зірку, яка входить до п’ятірки найбільших продаваних артистів в історії музики. Протягом своєї більш ніж 55-річної творчої кар’єри Хуліо Іглесіас записав і співав 12 мовами та об’єднав шанувальників з усього світу, ставши першим іспанським виконавцем із універсальним охопленням, пісні якого співають по всій планеті", — зазначається в пресрелізі. 

Проєкт буде створюватися під ретельним контролем іспанця, що доволі незвично, адже такий підхід передбачає чіткість розподілу обов'язків та багато перемовин між, власне, співаком та авторами. Щоб серіал не став занадто хвалебним (як у випадку документального серіалу Netflix про Шварценеггера) або занадто неточним. 

У своїй заяві Іглесіас зазначив: "Після багатьох спекуляцій, книг і документальних фільмів, у яких я не брав участі, я вперше вирішив розповісти правду про своє життя такій універсальній компанії, як Netflix. Після довгих роздумів, дуже зворушливого листа, надісланого мені Белою Баджарією (директором з контенту Netflix), було достатньо, щоб переконати мене, що Netflix є ідеальною компанією для розробки цього проєкту". 

Окрім цього, співак пообіцяв: "Поділитися всім про своє життя та неймовірну музичну траєкторію".

Якщо в них вийде, то на це дійсно буде цікаво подивитися. Хуліо Іглесіас давно пропав з радарів, але його життя було точно насиченим, а пісні залишаються чудовими. 

 

Julio_Iglesias_Netflix

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее