На вихідних у США пройшов Супербоул. Подивіться на виступ Ашера у перерві

Новина для шанувальників творчості Ашера. Американський співак виступив у перерві 58-го Супербоулу, що пройшов у місті Парадайс, яке знаходиться в штаті Невада, недалеко від Лас-Вегасу. Ашер був хедлайнером шоу, спеціальними гостями якого стали співачка Аліша Кіз, репер Джермейн Дюпрі, молода зірка R&B H.E.R., will.i.am, репер Lil Jon, Ludacris та оркестр Sonic Boom of the South. Їхній виступ можна подивитися нижче. 

Ашер починав свою дуже успішну кар'єру ще в середині 90-х. Його перший великий хіт вийшов у 1997-му і називався "You Make Me Wanna...". Загалом він рідко понижував планку та завжди видавав достойний R&B. Втім, останній успішний альбом виконавця стався у 2012 році. Останній же суперплатиновий альбом "Confessions" — у далекому 2004-му.

Таким чином, виступ на Супербоулі можна назвати частиною великого повернення Ашера та непоганим способом акцентувати увагу на його новому альбомі "Coming Home". 

У нещодавньому інтерв'ю для The Hollywood Reporter Ашер розповів, що планував залишити музичну індустрію: "У мене не було такого успішного запису, як "Confessions", і була така думка, як-от: "Чоловіче, чи варто тобі продовжувати це робити, чи я повинен змінитись і стати актором?". Втім, серія дуже успішних виступів у Лас-Вегасі нагадала Ашеру про світлі сторони кар'єри співака, дала поштовх до відкриття нового етапу та привела до великого виступу на Супербоулі.

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее