Опубліковано тизер українського фільму "Редакція". Прем'єра відбудеться на Берлінському кінофестивалі

"Редакція" — другий повнометражний художній фільм Романа Бондарчука. Першим був "Вулкан" 2018 року — трагікомічний, мрійливий екскурс в український Південь (Бондарчук родом з Херсону). Судячи зі всього, "Редакція" торкнеться тіє ж фактури. 

Про сюжет відомо наступне: Юра — науковий співробітник, відправляється у подорож разом із другом і наставником Михайлом Петровичем і чоловіком на прізвисько Бджоляр, ціллю якої є пошук слідів рідкісного виду бабака.  

Зйомки, серед іншого, проходили на території заповідника "Олешківські піски", який нині окупований РФ. Виробництво фільму проходило під крилом компанії Moon Man. Вони займалися продюсуванням, номінованої на "Оскар", документальної стрічки "Будинок зі скалок". 

Міжнародна прем'єра фільму "Редакція" відбудеться в лютому на кінофестивалі Берлінале (секція Forum). 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее