Опубліковано тизер українського фільму "Редакція". Прем'єра відбудеться на Берлінському кінофестивалі

"Редакція" — другий повнометражний художній фільм Романа Бондарчука. Першим був "Вулкан" 2018 року — трагікомічний, мрійливий екскурс в український Південь (Бондарчук родом з Херсону). Судячи зі всього, "Редакція" торкнеться тіє ж фактури. 

Про сюжет відомо наступне: Юра — науковий співробітник, відправляється у подорож разом із другом і наставником Михайлом Петровичем і чоловіком на прізвисько Бджоляр, ціллю якої є пошук слідів рідкісного виду бабака.  

Зйомки, серед іншого, проходили на території заповідника "Олешківські піски", який нині окупований РФ. Виробництво фільму проходило під крилом компанії Moon Man. Вони займалися продюсуванням, номінованої на "Оскар", документальної стрічки "Будинок зі скалок". 

Міжнародна прем'єра фільму "Редакція" відбудеться в лютому на кінофестивалі Берлінале (секція Forum). 

 

24.06.2024
"Зло приходить зсередини нас чи ззовні?", — запитує розгублена та налякана Еллен Гаттер у виконанні Лілі-Роуз Депп професора Альбіна Еберхарта фон Франца у виконанні Віллема Дефо. Й отримує такий сами...
Далее
20.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Буча" — української військової драми про події в місті Буча Київської області, які сталися на самому початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Події трагічні та тр...
Далее