Опубліковано фото із акторами другого сезону серіалу "Останні з нас"

Як стало відомо у грудні 2023-го, фільмування другого сезону розпочнеться через декілька тижнів, 12 лютого. Почати раніше було важко через акторські і загалом профспілкові страйки, які охопили Голлівуд влітку та у першій половині осені 2023-го.  

Принаймні частина зйомок серіалу проходить у Ванкувері і актори разом зі знімальною командою потихеньку збираються у канадському місті. Головних дійових осіб можна побачити на нещодавно опублікованому в Instagram одного з закладів фото. На ньому немає Педро Паскаля, але є виконавиця ролі Еллі Белла Рамзі, майбутні виконавці важливих для другого сезону ролей Джессі — Янґ Мазіно (хітовий серіал "Сварка") та Діни — Ізабела Монер. Перший — друг Еллі, якого вона зустріла в місті Джексон, друга — подруга Еллі, з якою у неї будуть стосунки. 

Також на фото можна побачити співавтора серіалу Крейга Мезіна (окрім цього він відомий за міні-серіалом "Чорнобиль") та виконавчу продюсерку Жаклін Леско.  

Другий сезон "Останніх з нас" вийде у 2025 році. У ньому, як і у однойменній відеогрі, ставки підвищаться: героїв повністю захопить почуття помсти. Виживуть не всі. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее