"Відблиск": трейлер української воєнної драми про хірурга у російському полоні. В прокаті з цього тижня

Опубліковано офіційний трейлер фільму "Відблиск" — воєнної драми Валентина Васяновича про чоловіка, на ім'я Сергій — цивільного хірурга, який потрапляє на війну, а звідти у російський полон та в сумнозвісну донецьку катівню "Ізоляція", яку росіяни облаштували на місці колишнього центру сучасного мистецтва. 

Сергій стає свідком жахливих речей, втім, виживає, повертається в ході обміну полоненими у рідний Київ та на місці розуміє, що адаптуватися до звичайного життя буде складно. 

Головну роль у фільмі зіграв Роман Луцький ("Безславні кріпаки", "Сторожова застава"). Другорядні: Ніка Мислицька, Надія Левченко ("Інший Франко"), Андрій Римарук ("Атлантида"), Ігор Шульга. 

Знята стрічка в авторському стилі Валентина Васяновича, який він розвинув ще у фільмах "Рівень чорного" та "Атлантида" (головний приз програми "Горизонти" на Венеційському кінофестивалі): загальні статичні кадри, в рамках яких, немов на театральній сцені, діють герої. 

В український прокат "Відблиск" вийде вже на цьому тижні. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее