Мартін Скорсезе розмірковує над наступними проєктами. Ними можуть стати фільми про Френка Сінатру та Ісуса

Мартін Скорсезе не дивлячись на вік (81) продовжує знімати один епік за іншим: "Вовк з Уолл-стріт", "Ірландець", "Вбивці місячної квітки" підряд. Всі ці фільми отримали купу номінацій на "Оскар" (соромно, що при цьому в жодній не перемогли), захоплені відгуки критиків та багатьох глядачів. У режисера зараз золотий період й поки в нього є сили Скорсезе буде продовжувати знімати фільми, що ведуть діалог з американським минулим. 

Повідомляється, що він планує зняти два фільми back to back: перший про Ісуса, а другий – біографічний фільм про Френка Сінатру. Великий режисер, завдяки якому багато хто прийшов в кіно та взагалі полюбив кіно збирається обійти студійну систему та самостійно фінансувати — мабуть, за прикладом свого друга Копполи — фільм "Життя Ісуса", заснований на однойменній книзі Сюсаку Ендо 1973 року випуску.

Цього письменника Скорсезе вже екранізовував: чудовий фільм "Мовчання" вийшов у 2016 році. Головну роль в тій стрічці зіграв Ендрю Гарфілд. З ним Скорсезе хотів би попрацювати знову і над проєктом про Ісуса. Втім, Гарфілду зараз 40, тому поки незрозуміло його планують на головну роль чи на роль одного з учнів. Режисер розглядає ще кандидатуру Майлза Теллера. Й також незрозуміло на яку роль. 

Очікується, що виробництво фільму розпочнеться пізніше цього року зі зйомками в Ізраїлі, Італії та Єгипті. В цьому списку все добре, окрім Ізраїлю, який зараз точно не назвеш спокійним місцем. 

Проєкт "Сінатра" також може зіткнутися з деякими проблемами: донька легендарного співака Тіна Сінатра контролює спадок свого батька і вона ще не дала свого благословення на фільм. Що, втім, не завадило Мартіну Скорсезе зібрати потужний акторський склад: Леонардо Ді Капріо зіграє співака, а Дженніфер Лоуренс зіграє його другу дружину, легендарну актрису Аву Гарднер. Принаймні такий план. Проблема ж в тому, що саме Ава Гарднер розірвала шлюб Сінатри з Ненсі Барбато, матір'ю Тіни. Тобто донька може не дати добро на фільм саме про цей епізод з життя свого батька. 

Проте з двома найбільшими кінозірками планети в головних ролях стрічка вже викликає інтерес у великих студій і стримерів. Apple, які профінансувала фільм "Вбивці місячної квітки» на суму 215 мільйонів доларів, хотіли б продовжити співпрацю зі Скорсезе, але їм на п'яти наступають Sony. 

Як кажуть, вони є фаворитом в цій гонитві за проєкт.

 

Martin_Scorsese/leonardo-dicaprio-frank-sinatra

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее