Стартували зйомки другого сезону серіалу "Поділ"

Перший сезон "Поділу" (або "Розриву"; в оригіналі "Severance") вийшов на Apple TV+ в лютому 2022 року і одразу став однією з головних телеподій сезону. Шоу отримало 14 номінацій на "Еммі", одним з його режисерів був Бен Стілер, а головні ролі зіграли: Адам Скотт, Патриція Аркетт, Джон Туртурро, Крістофер Вокен, Брітт Ловер та інші.   

Всі вони повертаються на знімальний майданчик другого сезону. Принаймні про старт фільмування свідчить фото, опубліковане на сторінці Apple TV в X. На ньому герой Адама Скотта Марк кудись біжить.

Актор грає працівника могутньої та загадкової корпорації Lumon Industries. Компанія, задля збереження своїх таємниць, впровадила експериментальну медичну процедуру, яка називається "поділ". Вона полягає у вживленні в мозок співробітника маленького пристрою, який блокує робочі спогади. Тобто життя людини розділяється на дві реальності: домашню та робочу. Спогади не змішуються. Так ось, Марк разом із колегами починають підозрювати, що Lumon Industries приховує набагато більше ніж здається. Вони виявляються праві.    

"Поділ" — це суміш наукової фантастики родом із 70-х та напруженого психологічного трилера. Знято все стильно та незвично. 

Виробництво другого сезону відкладалося через страйки профспілок в Голлівуді. Дати прем'єри поки немає, але раніше 2025-го перша серія вийде навряд чи. 

 

Tags: Severance
28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее